Хотел 24 часа
Ресторан од 08.00 до 24.00
СПА Центар од 09.00 до 20.00
+389(0)75 49 77 49
+389(0)31 49 77 49
contact@etnoselo.com.mk
Грешка
  • На ReCaptcha и треба јавен клуч за да ги постави параметрите. Контактирајте го администраторот.

Етно Село „Тимчевски’

Контакт

Контакт слика
Етно Село „ТИМЧЕВСКИ“
с. Старо Нагоричане
1303 Куманово
Република Македонија

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

+389(0)31 49 77 49

+389(0)75 49 77 49

http://www.etnoselo.com.mk

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.