Разни свечености
Работно време
Пон-Пет од 09.00 до 24.00
Саб-Нед од 08.00 до 24.00
+389(0)75 49 77 49
+389(0)31 49 77 49
contact@etnoselo.com.mk

Разни свечености

Доколку сакате најубавиот ден од вашиот живот да го прославите во најубавиот амбиент,со одлична услуга и највкусната храна повелете во комплексот "ЕТНО СЕЛО Тимчевски" и уверете се во квалитет на она што го нудиме.

Нашиот Копмлекс е идеално место и одличен избор за организирање на:

  • Свадби
  • Матурски
  • Крштевки
  • Родендени
  • Коктели
  • Приеми

...започнете ја вашата авантура тука!

 
Pin It