Базени
Работно време
Пон-Пет од 09.00 до 24.00
Саб-Нед од 08.00 до 24.00
+389(0)75 49 77 49
+389(0)31 49 77 49
contact@etnoselo.com.mk

Базени

Ви обезбедуваме забавно окружување, вашите омилени пијалоци и храна додека се релаксирате на базенот.

Уживајте заедно со вашите најмили во кругот на ова прекрасно место.

 
Pin It