Настани во „Етно Село“
Хотел 24 часа
Ресторан од 08.00 до 24.00
СПА Центар од 09.00 до 20.00
+389(0)75 49 77 49
+389(0)31 49 77 49
contact@etnoselo.com.mk

Пријатни моменти со одлична жива музика во „Етно Село - Тимчевски“

Комплексот „Етно Село“ сместен во природно опкружување на реката Пчиња во с.Младо Нагоричане во Куманово, Ви нуди одлична можност за ваша несекојдневна релаксација. Вистинскиот амбиент создаден само за Вашите потреби и желби дава многу добра прилика за организација на деловни средби, семејни веселби и туристички посети.

 

Секој викенд повелете на музика во живо ... Секоја сабота и недела од 13 до 18 часот само за љубителите на убава музика ЕТНО БЕНД И АДРИЈАНА АЛАЧКИ

И секако, не може да дојдете а да не пробате од нашите специјалитети: димено свинско филе и димен пилешки стек, посни баници со праз и спанаќ, задушено јагне, свинско ребро од фурна и уште многу други вкусни јадења приготвени на традиционален начин.

 

 

Pin It