Настани во „Етно Село“
Работно време
Пон-Пет од 09.00 до 24.00
Саб-Нед од 08.00 до 24.00
+389(0)75 49 77 49
+389(0)31 49 77 49
contact@etnoselo.com.mk

Ексклузивно за вашата свадба! „ЕТНО ГАРДЕН“ во „Етно Село Тимчевски“!

Најнова понуда од „Етно Село Тимчевски“ за организација на свадби во прекрасен природен амбиент. Салон за прослави (летна бавча) „ЕТНО ГАРДЕН“.

Со капацитет од 500 гости, од 01.05.2018 година започнува со работа Салонот за прослави „Етно Гарден“. Одлична можност за гламурозна прослава на вашите значајни моменти во природната средина на Комплексот „Етно Село Тимчевски“.

За првата одржана свадба следува награда LCD телевизор!

Покрај одличниот амбиент за вашата прослава, секое мени е дополнето со бесплатна понуда на:

  • Невестинска торта
  • Шампанско за наздравување,
  • Украсно ЛЕД осветлување
  • Комплет декорација на главна маса
  • Маси и столови
  • Ваучер за ноќевање за двајца во Комплекс „Етно Село Тимчевски“ или Хотел „Манастир“,
  • Соба за млади
  • Автобус за одење и враќање
  • Фото студио (свадбен пакет за млади)

Повеќе информации на следните телефонски броеви:

075/ 49 77 49

076/ 21 18 76 

 

Pin It